Boşanma Davaları

 Mahkeme aşamasında olan boşanma davaları ve bu suretten doğan anlaşmazlıklar yaşıyorsanız çocuğunuzun velayetini almak istiyor fakat uzlaşamıyorsanız. Evlilik kutsallığı vurgulanan ve toplumdaki bireylerce de bu kutsallığı kanıksanan bir kurumdur. Dolayısıyla çok ciddi adımlarla ve kuvvetli bağlarla kurulmaya çalışılmaktadırKadın olsun erkek olsun biz insanlar, tüm içtenliğimizi, samimiyetimizi, sevgimizi, saygımızı, özverimizi, çabamızı gönüllü olarak bu oluşum için harcarız. İşte böylesine tüm varlığımızla dahil olduğumuz bir kurum, gün gelir tekler, devam edemez olur, çok sevdiğimiz, toz konduramadığımız insanın her şeyi bize itici ve katlanılmaz gelmektedir.

Her şeyimizle dahil olduğumuz, sahiplendiğimiz, yaşamımıza verilen yönü ona göre şekillendirdiğimiz bu kurumun çatırdamaya başlaması, psikolojik olarak biz insanları gerek erkek olsun gerek kadın çok yıpratmakta; Kendimizi çaresiz, güçsüz, hayalleri yıkılmış, “bundan sonra ben ne yaparım” kaygısından sıyrılamayan bir korkular yumağı içine yuvarlamaktadır. Hiçbir evlilik “ilerde boşanırız” diyerek kurulmaz. Ancak, yürümeyen ve yürümesi faydadan çok zarar; mutluluktan çok mutsuzluk; sevinçten çok acı getiren bir birlikteliğin de devam etmemesi gerektiği mantıklıdır. Nasıl ki Eşler evlenirken birbirileriyle ne kadar samimi iseler, boşanma konusunda da aynı samimiyeti gösterebilmelidir.

Boşanmak, dünyanın sonu değildir. Öncelikle boşanma konusunda bu yönlü yanlış algılamalarımız değişmelidir. Evlilik kadar, boşanmayı da doğal karşılayabilmeli, bizde yaratacağı tahribatları en aza indirgeyerek atlatabilmeliyiz. Dedektif olarak bizlerin amacı, boşanmaya kesin karar vermiş insanlara, zaten boşanma dolayısıyla yeterince yaşamış oldukları yıpranmışlığa bir de hukuki prosedürün karmaşıklığının eklenmesini bertaraf ederek yardımcı olmaktır. Bu anlamda; bağımsız titiz bir hizmetle değerli bilgileri, kapsamlı olarak boşanma nın öncesinde ve sonrasında size sunuyoruz Çözüm çok uzakta değil ADANA DEDEKTİFLİK sizlerin mağduriyetinize çözüm bulma yolunda profesyonel çalışma sağlamaktadır.