HAKKIMIZDA

 

Firmamız 2006 yılında kurulmuş olup Adana Bölgesinin ilk Dedektif firmasıyız. Türk Silahlı Kuvetleri ve emniyet teşkilatında 25 yıllık bir hizmetin bitiminde emekli olarak özel dedektiflik alanında çalışmalara başladık. Büromuzda çalışan kadromuzun tamamı emekli asker ve emekli emniyet mensuplarından oluşmaktadır.

 

Her emekli polis veya her emekli asker bu alanda başarılı olması mümkün değil. Dedektiflik mesleği  çok özel nitelikler ister. Zaten özel dedektiflik hizmeti de çok özel bir hizmettir.

Faaliyet gösterdiğimiz 10 yıl içerisinde müşterilerimizden öyle bilgiler aldık ki; kendisine dedektifim diyerek az paraya iş yapacağını vaad ederek insanları dolandıran çok ama çok sayıda dedektif kisvesi altında dolandırıcılar tespit ettik. Bunların mağdur ettiği insanlara yaptığımız olağanüstü çalışmalarla, dertlerine derman, sorunlarına çare olduk. Bizden memnun kalan müşterilerimizin, yine ihtiyacı olan arkadaşlarını veya yakınlarını bize refere olarak göndermeleri, bizlerin bu alandaki çalışmalarının ne kadar doğru ve başarılı olduğunu ispatladı.